Роботи АББ підвищать технологічну гнучкість виробництва Фордів у Китаї

2015-07-09 - Роботи компанії АББ будуть встановлені на новому автозаводі Changan Ford у Харбіні, як частина процесу зварювання кузова. Роботи АББ успішно використовуються на основних автозаводах Changan Ford у Китаї з 2007 року

Компанія АББ, лідер з технологій для енергетики та автоматизації, отримала замовлення вартістю 52 млн. дол. США для підвищення гнучкості та продуктивності нового заводу компанії Changan Ford Automobile Co., Ltd. у Харбіні, Китай. Роботи будуть використовуватися при виробництві нової моделі Ford Focus.

АББ надасть компанії Changan Ford роботів, включаючи моделі IRB 6700 та IRB 7600 для нової високоавтоматизованої виробничої лінії зварювання кузову. До замовлення АББ також включено GateFramer, систему позиціонування рами кузову, що дає можливість виробляти до шести моделей автомобілів на одному конвеєрі, та потребує лише 18 секунд на перемикання на іншу модель.

Роботи АББ на новому заводі Changan Ford сприятимуть швидкому переналагодженню виробництва, що дозволить автовиробнику оперативно реагувати на зміни споживчих настроїв та попиту, одночасно знижуючи інвестиційні витрати у порівнянні до традиційних конвеєрів. Компанія АББ працює з Changan Ford з 2007 року. Роботи АББ виробляють автомобілі Ford Mondeo на заводах цього спільного підприємства у Чунцині.

«Компанії Changan Ford та АББ мають довгі стосунки, і ми дуже раді бачити, що солідна репутація АББ у наданні новітніх та надійних технологій та визначні здатності проектного менеджменту знову отримують визнання наших клієнтів, – зазначив Пека Тітінен, керівник бізнес-напряму «Дискретна автоматизація та електропривід» компанії АББ. – Підвищення виробничої продуктивності є одним з головних рушіїв зростання бізнесу компанії АББ, згідно стратегії «Наступний рівень». Гнучкі та розумні виробничі технології компанії АББ допомагають клієнтам ефективно знижувати інвестиційні витрати та підвищувати продуктивність, вчасно відповідаючи потребам ринку».

Родина роботів моделі IRB 6700 – нова генерація великих промислових роботів, які було представлено на ринок у 2013 році. Вони більш функціональні та на 15% більш енергоефективні, ніж їхні попередники. Їхня технічна експлуатація значно спрощена, що робить їх найпродуктивнішими роботами за найменшу загальну вартість закупівлі та експлуатації у класі вагою 150-300 кг.

Компанія АББ також надасть Changan Ford комплексні та передові технології виробництва кузова, включаючи гнучку конвеєрну систему для виробництва кузова, систему лазерного зварювання та роботизовану систему Roller Hemming, яку використовують для виробництва чотирьох дверей та даху автомобіля.

Технології промислових роботів компанії АББ повністю покривають процес виробництва автомобілів, включаючи штампування, виробництво кузова, фарбування та виготовлення трансмісії. Серед клієнтів АББ є такі міжнародні автовиробники як BMW, Honda, Volvo та Great Wall Automobile.

Напрям АББ з робототехніки є провідним постачальником промислових роботів. АББ також постачає програмне забезпечення для роботів, периферійне обладнання, виробничі модулі та сервіс для виконання таких завдань, як зварювання, експлуатаційне обслуговування, монтаж, фарбування та полірування, комплектація, пакування, штабелювання та обслуговування обладнання. Серед ключових ринків автомобільний, виробництво пластику, металоконструкцій, ливарні, виробництво електроніки, машинне обладнання, фармацевтична, харчова та промисловість, виробництво напоїв. Стійка зосередженість на технологічних рішеннях допомагає виробникам підвищити продуктивність, якість продукції та безпеку робітників. Компанія АББ встановила більше 250 000 роботів по всьому світу.


Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у понад 100 країнах світу і нараховує близько 140 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі, Львові та Харкові працюють понад 160 співробітників.

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Роздрукувати
   • E-mail

  Зв'яжіться з нами

  Page information:
  seitp202 22c9efd6f3afefb0c1257e7d005003f8