Нові призначення у Виконавчому комітеті

2017-08-02 - Нові призначення у Виконавчому комітеті - президенти Європейського регіону і регіону AMEA

Шановні колеги,

Як було оголошено в квітні, я радий привітати керівника AББ в Китаї Чун'юань Гу в якості президента регіону Азії, Близького Сходу й Африки (AMEA). Він замінить Франка Даггана, який у свою чергу призначений президентом Європейського регіону. Франк замінить Бернхарда Юккера, який вийшов на пенсію 30 червня після багаторічної кар'єри в AББ.

Чун'юань Гу очолить регіон AMEA і увійде до складу Виконавчого комітету.
За майже 30-річну кар'єру в AББ Чун'юань продемонстрував прекрасні навички лідерства й інноваційний підхід до роботи, здатність успішно згуртувати та керувати командою. З цих причин він був призначений управляти регіоном AMEA. Він продовжуватиме працювати керівником AББ в Китаї, де він завдяки своїм глибоким знанням Азії та ринків, які розвиваються, досягнув чудових темпів зростання.

В якості президента регіону AMEA Чун'юань продовжить реалізацію третього етапу нашої стратегії Next Level для стимулювання зростання і підвищення рентабельності. Він зіграє ключову роль в інтеграції з B&R після завершення угоди і розширить присутність в промислових сегментах ринків, що розвиваються. Офіс Чун'юань розташовуватиметься в Пекіні.

Чун'юань почав працювати в AББ в Швеції в 1989 році і займав керівні пости в області науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок (головним чином, в робототехніці), перед тим як очолити Глобальний науково-дослідний центр робототехніки в Шанхаї в 2006 році. У січні 2014 року він був призначений керівником AББ в Китаї. Він вільно володіє англійською, мандаринським діалектом китайської мови і шведською мовами, має диплом інженера Шанхайського університету Цзяо Тун і ступінь в машинобудуванні Стокгольмського Королівського технологічного інституту.

Франк Дагган обійме посаду президента Європейського регіону
На посту президента Європейського регіону Франк Дагган використовує свій досвід роботи в динамічному регіоні AMEA і свої великі знання ринків і досвід спілкування з замовниками. У своїй новій ролі Франк буде працювати в Ірландії і тісно взаємодіяти з європейською командою, щоб досягти в регіоні нового рівня зростання і процвітання. Крім цього, Франк займе позицію керівника AББ в Ірландії - замінить Тома О'Рейлі, що вийшов на пенсію 30 червня.

Я з нетерпінням чекаю, коли він візьме на себе нові обов'язки, продовжуючи керувати роботою з замовниками у Виконавчому комітеті, відіграваючи ключову роль в подальшій трансформації AББ, ще більш орієнтованою на замовника і ринок.

Дагган прийшов до AББ Швеція в 1984 році і займав керівні позиції в різних підрозділах AББ в Європі, Азії та країнах Перської затоки. У 2011 році він став членом Виконавчого комітету Групи в якості керівника з Глобальних ринків і регіонального менеджера Індії, Близького Сходу й Африки, в січні 2015 року став президентом регіону AMEA.

Особлива подяка Бернхарду Юккеру
Врешті, я хотів би окремо висловити подяку нашому гарному другові й колезі Бернхарду Юккеру за його 37-річну виняткову відданість AББ. Обіймаючи посаду президента Європейського регіону й керівника Групи з трансформації підрозділів, Бернхард виконав величезну роботу на шляху до зростання й процвітання регіону та перетворення структури AББ. Для мене особисто він був відмінним прикладом в усьому та прекрасним другом.

Давайте всі подякуємо Бернхарду за його багаторічні видатні заслуги і відданість AББ та привітаємо Чун'юаня та Франка з їх новими посадами. Під їх керівництвом та за підтримки сильних команд ми продовжемо підвищувати зростання AMEA та Європи, покладаючись на лідируючі позиції наших підрозділів та ABB Ability. Трансформація лідерства AББ триває.

Створимо майбутнє разом.

З найкращими побажаннями
Виконавчий директор AББ
Ульріх Шпіссхофер


   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Роздрукувати
   • E-mail
  seitp202 708bc9b5812bdb77c125817000260b2e