Продовження зростання прибутку на складних ринках

2016-11-07

• Зростання операційного прибутку EBITA до 12,6%


• Показник економії Програми підвищення продуктивності ведення бізнесу («White-collar productivity»), згідно графіку до 1,3 млрд. дол. США; очікується загальне зниження витрат на 100 млн. дол. США


• Чистий прибуток 568 млн. дол. США; зростання базового прибутку на акцію на 2%


• Базові замовлення -6% Темпи зростання для замовлень, доходів та замовлень минулих періодів на порівняльній основі (у місцевій валюті з поправкою на придбання та продаж активів),раніше позначувані як «на еквівалентній основі». Темпи зростання курсу дол. США зазначені у таблиці ключових показників ; загальний обсяг замовлень -13%; відображають невизначеність ІІІ кварталу


• Доходи стабільні


• Грошовий потік від операційної діяльності 1 081 млн. дол. США, стабільніша генерація коштів протягом кварталу


• Тімо Іхамуотіла замінить Еріка Елзвіка на посаді Фінансового директора компанії з 1 квітня 2017 року


• Компанія АББ запустила 3 етап своєї стратегії «Наступний рівень», присвячений розвитку цінностей компанії

«Ми досягли певного рівня зростання вже восьмий квартал поспіль завдяки нашій постійній зосередженості на виконанні, – зазначив виконавчий директор компанії Ульріх Шпісхофер. – У третьому кварталі ми зазнали значної макроекономічної невизначеності у зв’язку з виходом Великобританії з Євросоюзу та виборами у США, що відобразилося на зниженні обсягу замовлень. Замовлення в бізнес-напрямі «Електричні мережі» додатково знизилися через невизначеність клієнтів напередодні Дня фондових ринків. Однак трансформація бізнес-напряму «Електричні мережі» відбувається згідно графіку, що чітко продемонструвало зростання прибутку на 170 базових пунктів, – зазначив він. – Завдяки нашій підвищеній дисципліні управління грошовим потоком, ми досягли зростання грошового потоку більш ніж на 30 відсотків у цьому році, маючи набагато стабільнішу структуру генерування грошових коштів».

«Ми продовжуємо керувати компанією дисципліновано, реалізуючи можливості для зростання там, де можливо, та сприяючи прибуткам та зростанню грошових коштів. Ми прагнемо створювати цінність для акціонерів як більш зосереджена, гнучка компанія, це базується на нашій цифровій пропозиції, що лідирує у галузі».

Ключові показники
3 кв. 2016
3 кв. 2015
зміни
9 міс 2016
9 міс 2015
зміни
(дол. США у млн., якщо не вказано інше
Дол. США

У порівнянні1
Дол. США
У порівнянні1
Замовлення
7 533
8 767
-14%
-13%
25 102
28 167
-11%
-8%
Доходи
8 255
8 519
-3%
0%
24 835
26 239
-5%
-1%
Операційний прибуток EBITA1
1 046
1 081
-3%
-2% 1
3 095
3 088
0%
+3%3
як % доходів1
12 6%
12,5%
+0,1пунктів
-
12,4%
11,8%
+0,6пунктів
-
Чистий прибуток
568
577
-2%
-
1 474
1 729
-15%
-
Базовий чистий прибуток на акцію (у дол. США)
0,27
0,26
+2% 2
-
0,68
0,77
-12%4
-
Операційний прибуток на акцію1 (у дол. США)
0,32
0,32
-1%4
0%4
0,95
0,90
+5%4
+7%4
Грошовий потік від операційної діяльності
1 081
1 173
-8%
-
2 415
1 824
+32%
-

1 Темпи зростання для замовлень, доходів та замовлень минулих періодів на порівняльній основі (у місцевій валюті з поправкою на придбання та продаж активів),раніше позначувані як «на еквівалентній основі». Темпи зростання курсу дол. США зазначені у таблиці ключових показників
2 У постійній валюті (не пристосовано до змін портфелю)
3 Темпи зростання прибутку на акцію розрахованого у неокруглених сумах. У порівнянні оперативний прибуток на акцію у постійній валюті (курс обміну валюти на 2014 рік і не пристосовано до змін у бізнес портфелі).

Короткостроковий прогноз

Макроекономічні та геополітичні події сигналізують про змішану картину з продовженням невизначеності. Деякі макроекономічні ознаки у США залишаються позитивними, а зростання у Китаї очікувано продовжиться, хоча і повільніше, ніж у 2015 році. На ринок продовжує впливати помірне зростання та збільшення невизначеностей, таких як вихід Великобританії з Євросоюзу та геополітична напруженість у різних частинах світу. Ціни на нафту та наслідки конвертації іноземної валюти ймовірно продовжуватимуть впливати на результати компанії.

Результати компанії за ІІІ квартал 2016 року

Замовлення

Загальний обсяг замовлень знизився на 13% (14% у дол. США) у порівнянні до 3 кварталу 2015 року, що відображає терміни отримання великих замовлень та зниження обсягів короткого циклу. Обсяг базових замовлень (до 15 млн. дол. США) знизився на 6% (7% у дол. США), в той час як обсяг великих замовлень (15 млн. дол. США та більше) знизився у всіх бізнес-напрямах і становив 11% загального обсягу замовлень у порівнянні до 17 % минулого року. Обсяг замовлень на сервіс та програмне забезпечення був на 3% нижче (4% у дол. США) і становив 17% загального обсягу замовлень у порівнянні до 16% минулого року.

Огляд ринку

Структура попиту у трьох регіонах АББ:

· Попит у Європі був обумовлений в першу чергу помірним загальним зростанням, невизначеностями у Великій Британії після виходу з Євросоюзу та політичними подіями у Туреччині. Загальний обсяг замовлень знизився на 18% (20% у дол. США), в той час як обсяг базових замовлень залишався стабільним (на 2% нижче у дол. США). Попит на базові замовлення був позитивним у Німеччині, Італії, Швеції та Швейцарії, і слабким у Великій Британії та Норвегії.

· Попит в країнах Америки був меншим через значні інвестиційні затримки, викликані виборами у США та зниженням промислового попиту. Загальний обсяг замовлень знизився на 16% (17% у дол. США), через зниження обсягу великих замовлень; обсяг базових замовлень знизився на 8% (9% у дол. США) через зниження попиту у США, Канаді та Бразилії.

· Попит у країнах в Азії, Близького Сходу та в Африки (АМЕА) був змішаним. Індія продовжувала зростати, а Китай продовжував свою інвестиційну діяльність у галузі передачі електроенергії та робототехніки. Загальний обсяг замовлень у цьому регіоні знизився на 5% (7% у дол. США), оскільки розвиток сильного попиту в Індії не зміг компенсувати спад у Китаї та ОАЕ. Обсяг базових замовлень знизився на 9% (10% у дол. США).

Структура попиту у трьох основних клієнтських секторах АББ:

· Енергетичні компанії продовжували свою інвестиційну діяльність по інтеграції електроенергії з відновлюваних джерел та зміцненню надійності та ефективності електромереж.

· У промисловості: інвестиції у дискретних та гібридних галузях, таких як: автомобільна, харчова промисловість та виробництво обладнання залишалися позитивними, в той час як попит у переробних галузях, особливо у видобутку корисних копалин, нафти та газу, залишається на низькому рівні.

· Попит у галузі транспорту та інфраструктури був змішаним. Попит на рішення для спеціальних суден залишався високим, так само як і на рішення щодо енергоефективності для залізничного транспорту. Попит у галузі будівництва був змішаним.

Співвідношення обсягів нових та старих замовлень у третьому кварталі знизилося до 0,91х з 1,03х в аналогічному кварталі минулого року. За перші дев’ять місяців, співвідношення нових та старих замовлень становить 1,01х. Обсяг замовлень минулих періодів на кінець вересня 2016 року складав до 24 554 млн. дол. США, що нижче на 2% (3% у дол. США) у порівнянні до кінця третього кварталу 2015 року.

Доходи

Доходи були стабільними (на 3% нижче у дол. США) у третьому кварталі. Доходи були стабільними у бізнес-напрямах «Обладнання для електрифікації», «Дискретна автоматизація та електропривод», та дещо зросли у бізнес-напрямі «Електричні мережі», що компенсувало зниження у бізнес-напрямі «Автоматизація процесів». Загальний обсяг доходів від сервісу та програмного забезпечення збільшився на 5 відсотків (4 відсотки у дол. США) і становив 18% загального обсягу доходів у порівнянні до 17% минулого року.

Операційний прибуток EBITA

Операційний прибуток EBITA знизився на 2% у місцевих валютах (3% у дол. США) до 1 046 млн. дол. США та включав вплив негативної ситуації. Рівень операційного прибутку EBITA зріс на 10 базових пунктів до 12,6% у порівнянні до аналогічного кварталу минулого року, що відображає рівень зростання прибутку у бізнес-напрямах «Обладнання для електрифікації», «Автоматизація процесів» та «Електричні мережі», а також заходи, щодо продуктивності та зниження витрат та програму Підвищення продуктивності ведення бізнесу («White-collar productivity»).

Операційний прибуток на акцію та чистий прибуток

Операційний прибуток на акцію був стабільний на рівні 0,32 дол. США у постійній валюті у порівнянні аналогічного періоду минулого року. Зниження у середньозваженій кількості акцій в обігу компенсується трохи нижчим рівнем операційного прибутку ЕВІТА, вищими витратами на виплату відсотків та вищим рівнем податків. Чистий прибуток знизився на 2% до 568 млн. дол. США, і базовий прибуток на акцію був 0,27 дол. США у порівнянні до 0,26 дол. США для аналогічного кварталу у 2015 році, зростання на 2%.

Грошовий потік від операційної діяльності

Грошовий потік від операційної діяльності складав 1 081 млн. дол. США, на 92 млн. дол. США нижче у порівнянні до третього кварталу 2015 року, здебільшого через зниження чистого прибутку. Протягом перших дев’яти місяців 2016 року грошовий потік від операційної діяльності зріс на 32% у порівнянні до аналогічного періоду минулого року, в основному завдяки кращому управлінню капіталом та термінам сплати податку на прибуток.

Повернення коштів акціонерам

30 вересня 2016 року компанія АББ оголосила про завершення програми зворотного викупу акцій, яку було розпочато у вересні 2014 року. Протягом цієї програми, АББ викупила загалом 171,3 млн. зареєстрованих акцій (що дорівнює 7, 4% випущеного акціонерного капіталу компанії на початку програми зворотного викупу) на загальну суму приблизно 3,5 млрд. дол. США.

Під час Дня фондових ринків 4 жовтня 2016 року, компанія АББ оголосила про свої плани здійснити нову програму викупу акцій на суму до 3 млрд. дол. США з 2017 до 2019 року. Це відображає впевненість компанії та стабільність генерації компанією грошових коштів та її фінансового становища.

Продаж активів

Згідно зі стратегією компанії постійно оптимізовувати свій портфель, у вересні АББ оголосила про плановий продаж свого всесвітнього бізнесу з кабельних систем на високу напругу компанії NKT Cables. Угоду планується завершити у першому кварталі 2017 року за умови дотримання регуляторних дозволів. Компанії АББ та NKT також уклали угоду про довгострокове стратегічне партнерство, що буде слугувати майбутнім проектам по всьому світу.

Зміни у керівництві

Сьогодні компанія АББ оголосила про призначення Тімо Іхамуотіли Фінансовим директором компанії і членом Виконавчого комітету з 1 квітня 2017 року. Іхамуотіла замінить нинішнього Фінансового директора Еріка Елзвіка у процесі планової заміни. Ерік Елзвік продовжить свою кар’єру за межами АББ після ретельної передачі справ у другому кварталі 2017 року. Іхамуотіла долучиться до компанії АББ після роботи в Nokia, «світовому лідері з технологій, що поєднують людей та речі», де він був Фінансовим директором протягом останніх семи років. Іхамуотіла є Фінансовим директором, який добре себе зарекомендував, має глибокий досвід в галузях комунікацій, програмного забезпечення та послуг, активного управління портфелем та підвищення операційної ефективності. Він привнесе глибоке розуміння корпоративної трансформації і цифрової галузі.

«Тімо є досвідченим фінансовим директором з вражаючою репутацією у світі, – зазначив виконавчий директор компанії АББ Ульріх Шпісхофер. – Він має великий та глибокий досвід у всіх аспектах фінансів, а також у трансформації бізнесу під час переходу промисловості на цифровий формат. Маючи такий широкий досвід, від фінансового до комерційного та загального менеджменту, він є ідеальною особою, що очолить нашу фінансову організацію та партнером, що сприятиме трансформації АББ, як лідера у цифровій галузі. Я радий вітати Тімо у нашому Виконавчому комітеті у ці захоплюючі часи, коли ми концентруємося на створенні максимальної цінності для всіх акціонерів, – зазначив Шпісхофер. – У той же час я хотів би тепло подякувати Еріку Елзвіку вже зараз за його довгу визначну відданість та багато цінних внесків, що він зробив у компанію АББ протягом більше ніж трьох десятиліть. Під час перебування Еріка на посаді Фінансового директора, нова дисципліна управління грошовим потоком, а також значне поліпшення нашого Чистого оборотного капіталу, фундаментальне підвищення продуктивності фінансової функції та багато заходів щодо портфелю були успішно розроблені та впроваджені. Ми бажаємо Еріку всього найкращого на наступному етапі його професійної кар’єри, який він розпочне після того, як належним чином завершить процес передачі справ у другому кварталі 2017 року».

Результати бізнес-напрямів за ІІІ квартал

(дол. США у млн. якщо не вказано інше)
Замовлення
Зміни
Доходи
Зміни
Операційний прибуток EBITA %
Зміни
Дол. США
У порівнянні1
Дол. США
У порівнянні1
Обладнання для електрифікації
2 223
-6%
-4%
2 308
-2%
0%
17,8%
+0,4 пунктів
Дискретна автоматизація та електропривод
2 123
-5%
-4%
2 203
-1%
0%
14,1%
-0,7 пунктів
Автоматизація процесів
1 193
-22%
-21%
1 523
-8%
-7%
12,2%
+1,5 пунктів
Електричні мережі
2 391
-22%
-21%
2 636
-6%
+1%
9,5%
+1,7 пунктів
Корпоративні та інші (включаючи перерахунок між бізнес-напрямами)
-397
-
-
-415
-
-
-
-
Компанія АББ
7 533
-14%
-13%
8 255
-3%
0%
12,6%
+0,1 пунктів

«Обладнання для електрифікації»

Загальний обсяг замовлень знизився, оскільки позитивна динаміка замовлень у Європі не змогла компенсувати зниження у країнах Америки і Азії-Африки (АМЕА). Зокрема ринки Китаю, Саудівської Аравії, Бразилії та Туреччини були досить складними, в той час як в Італії, Швейцарії та Індії ситуація була кращою. Доходи були стабільними, а рівень операційного прибутку ЕВІТА зріс на 40 базових пунктів до 17,8% завдяки додатковій економії на витратах, коригуванню потужності та управлінню мережею поставок.

«Дискретна автоматизація та електропривод»

Збереження високого попиту в галузі робототехніки та у харчовій промисловості не змогли компенсувати зниження капітальних витрат в переробній галузі, а саме нафти та газу, що негативно вплинуло на динаміку замовлень. Доходи були стабільними, що відображало чітке виконання замовлень. Рівень операційного прибутку ЕВІТА знизився на 70 базових пунктів у порівнянні з аналогічним кварталом минулого року через несприятливі умови та зниження використання виробничих потужностей. Продовження коригування потужностей та підвищення продуктивності у стадії реалізації.

«Автоматизація процесів»

Загальний обсяг замовлень знизився на 21% (22 % у дол. США), оскільки зниження капітальних витрат та обережність у дискреційних витратах у переробних галузях продовжували впливати на великі та базові замовлення (зниження на 13%, 13% у дол. США). Доходи знизилися на 7% (8% у дол. США), оскільки стійкий попит на спеціальні судна не міг компенсувати зниження у таких сегментах як видобуток корисних копалин, нафти та газу. Рівень операційного прибутку ЕВІТА зріс на 150 базових пунктів до 12,2% завдяки успішній реалізації проектів та впровадженню заходів щодо зниження витрат та підвищення продуктивності.

«Електричні мережі»

Загальний обсяг замовлень був нижчим у порівнянні до аналогічного кварталу минулого року через терміни отримання великих замовлень. Зниження обсягу базових замовлень відобразило зниження активності на деяких ринках, таких як у США, Саудівській Аравії, Бразилії, у той час як ситуація в Європи залишалася сприятливою. Доходи були дещо вищими завдяки стабільному виконанню та замовленням минулих періодів. Рівень операційного прибутку ЕВІТА зріс на 170 базових пунктів до 9,5%. Цих солідних результатів вдалося досягти завдяки невпинній реалізації проектів, підвищенню продуктивності, і постійному зниженню витрат.

Стратегія «Наступний рівень» – ІІІ етап

4 жовтня 2016 року компанія АББ запустила ІІІ етап своєї стратегії «Наступний рівень», щоб створити цінність для клієнтів та акціонерів. Серед його основних елементів: формування підрозділів АББ у чотири бізнес-напрями, які лідирують на своїх ринках; реалізація лідируючого потенціалу АББ в цифрових проектах у повній мірі; прискорення реалізації потенціалу в виробничій ефективності; зміцнення бренду АББ.

Забезпечення зростання чотирьох бізнес-напрямів, які лідирують на ринку

Компанія АББ формує та зосереджує свою структуру підрозділів у чотири бізнес-напрями, які лідирують на ринку:  «Обладнання для електрифікації», «Роботизація та електропривод» «Промислова автоматизація» та « Електричні  мережі» починаючи з 1 січня 2017 року. Ці напрями отримають повноваження діяти, як бізнес-підрозділи, в межах АББ, що дозволить збільшити показники нашої продуктивності та компенсаційної моделі,  з акцентом  на індивідуальній відповідальності співробітників та керівників. Вони отримають переваги від співробітництва у сфері продажів, спланованих у регіонах та країнах, а також від пропозиції компанії в сфері цифрових технологій; завдяки структурі і видам адміністративних витрат в АББ  ; загальному управлінню мережею поставок; нашим корпоративним дослідним центрам.

Компанія АББ оголосила про 2 важливі угоди про партнерство відповідно до пропозиції трансформації бізнес-напряму «Електричні мережі». Угоди з компаніями Fluor та Aibel є прикладами застосування компанією АББ своїх провідних технологій у галузі передачі та розподілу електроенергії. Компанії Fluor та Aibel забезпечать виконання проектування, постачання та будування для підстанцій та морських вітрових систем відповідно.

Квантовий стрибок у цифровій галузі з   ABB AbilityTM

Сьогодні компанія АББ є прихованим лідером у цифровій галузі. Компанія займає унікальне становище на ринку для того, щоб займати лідерські позиції в цифровому просторі, використовуючи нові та існуючі цілісні цифрові рішення. Нещодавно запущена пропозиція «ABB Ability» поєднує портфель цифрових рішень та сервісів компанії АББ у всіх споживчих сегментах, значно зміцнюючи лідируючі позиції компанії в Четвертій Промисловій Революції та підтримуючи конкурентоспроможність чотирьох підрозділів АББ.

Компанія оголосила про далекоглядне стратегічне партнерство з компанією Microsoft, найбільшою в світі компанією з розробки програмного забезпечення, в сфері розробки цифрових рішень наступного покоління на інтегрованій відкритій хмарній платформі. Клієнти отримають переваги від унікальної комбінації глибоких знань домену компанії АББ та великого асортименту промислових рішень і розумної хмари Azure від компанії Microsoft, а також інженерної компетентності B2B. Партнери будуть спільно реалізовуватимуть цифрову трансформацію споживчих сегментів у всіх сферах діяльності компанії АББ в енергетичних компаніях, промисловості, транспорті та інфраструктурі.

Додаючи імпульсу виробничій ефективності

Компанія АББ продовжує підвищувати виробничу ефективність, зважаючи на існуючі темпи зростання.

Програма підвищення продуктивності ведення бізнесу «White-collar productivity», з моменту її запуску минулого року, перевершила очікування економії. В результаті компанія збільшила цільовий показник скорочення витрат за програмою на 30% до 1,3 млрд. АББ досягне цієї додаткової економії в рамках оголошених спочатку термінів, зниження загальних витрат на реструктуризацію та впровадження на 100 млн. дол. США. АББ продовжує виконувати свої заплановані програми із скорочення витрат, при цьому оптимізуючи виробничу ефективність та управління ланцюгом поставок світового рівня для досягнення економії, що дорівнює 3-5% вартості продажів щороку.

Компанія АББ підтверджує мету своєї програми «Чистого оборотного капіталу» для вивільнення близько 2 млрд. дол. США до кінця 2017 року. Програма виконується згідно графіку та зосереджена на поліпшенні управління оборотними фондами шляхом оптимізації всього ланцюга створення вартості, від розробки продукції до її виробництва, а також шляхом інших заходів для оптимізації чистого оборотного капіталу.

Зміцнення світового бренду АББ

АББ має намір створити єдиний корпоративний бренд, який об ' єднає всі бренди компанії по всьому світу. Портфель продукції АББ буде уніфіковано, демонструючи всю ширину та глибину глобальних пропозицій компанії під єдиним брендом. Перехідний період буде тривати протягом двох років.

Компанія АББ підтвердила свої фінансові цілі на 2015-2020 роки.

Пргоноз

Макроекономічні та геополітичні події сигналізують про змішану картину з продовженням невизначеності. Деякі макроекономічні ознаки у США залишаються позитивними, а зростання у Китаї очікувано продовжиться, хоча і повільніше, ніж у 2015 році. На ринок продовжує впливати помірне зростання та збільшення невизначеностей, таких як вихід Великобританії з Євросоюзу та геополітична напруженість у різних частинах світу. Ціни на нафту та наслідки конвертації іноземної валюти ймовірно продовжуватимуть впливати на результати компанії.

Позитивний довгостроковий прогноз щодо попиту у трьох основник споживчих секторах АББ – енергетичні компанії, промисловість і транспорт та інфраструктура – обумовлюється Енергетичною та Четвертою промисловою революціями.

Компанія АББ має добре становище щоб скористатися цими можливостями для довгострокового прибуткового зростання, з її потужною присутністю на ринку, лідерством у галузі технологій та фінансовою потужністю.

Більше інформації

Прес-реліз та презентаційні слайди щодо результатів ІІІ кварталу 2016 року доступні у ABB News Center на сайті www.abb.com/news та на домашній сторінці Investor Relations www.abb.com/investorrelations .

Календар інвестора 2016/2017
Результати за четвертий квартал та весь 2016 рік 8 лютого 2017 року
Річні загальні збори акціонерів (Цюріх) 13 квітня 2017 року
Результати першого кварталу 2017 року 20 квітня 2017 року
Результати другого кварталу 2017 року 20 липня 2017 року
Результати третього кварталу 2017 року 26 жовтня 2017 року


Компанія АББ (ABBN: SIX Swiss Ex) – лідер з технологій для обладнання для електрифікації, роботизації та електроприводу, промислової автоматизації та електричних мереж. Компанія працює із замовниками в сфері енергетики, промисловості, транспорту і інфраструктури по всьому світу. Продовжуючи більш ніж 125-річну історію інновацій, сьогодні АББ пише майбутнє промислової цифровізації та реалізує Енергетичну та Четверту промислову революції. АББ веде бізнес у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. (www.abb.com ).

Важливе зауваження про прогностичну інформацію

Даний прес-реліз містить прогностичну інформацію і заяви, а також інші твердження щодо перспектив нашої діяльності, в тому числі в розділах під назвами «Короткостроковий прогноз», «Прогноз», «Повернення коштів акціонерам», «Продаж активів», «Зміни у керівництві» та «Стратегія “Наступний рівень” – ІІІ етап». Дані твердження засновані на поточних очікуваннях, оцінках і прогнозах про фактори, які можуть вплинути на нашу майбутню роботу, в тому числі і глобальних економічних умовах, економічних умовах регіонів і галузей, які є основними ринками збуту для компанії АББ. Ці очікування, оцінки і прогнози, як правило, ідентифікуються заявами, що містять такі слова, як «очікує», «вважає», «оцінює», «цілі», «плани», «ймовірно», «має намір», і т.д . Проте, існує багато ризиків і невизначеності, багато з яких знаходяться поза нашим контролем, через які наші фактичні результати будуть істотно відрізнятися від прогнозованих, зазначених в даному прес-релізі, і які можуть вплинути на нашу здатність досягти будь-якої або всіх наших заявлених цілей. Важливими чинниками, які можуть викликати такі відмінності, є, в тому числі, бізнес-ризики, пов'язані з нестабільною глобальною економічною кон'юнктурою і політичні умови, витрати, пов'язані з їх дотриманням, вихід на ринок нових продуктів і послуг, зміни в урядових постановах і курсах валют, і такі інші фактори, які можуть бути описані компанією АББ в документах, що направляються Комісії з цінних паперів і біржової діяльності США, включаючи річні звіти за формою 20-F. Хоча компанія АББ вважає, що її очікування, відображені в такій прогностичній заяві, засновані на обґрунтованих припущеннях, вона не може дати ніяких гарантій, що ці очікування будуть реалізовані. 

Про компанію АББ

Компанія АББ ( www.abb.ua ) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації.  Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Роздрукувати
   • E-mail
  seitp202 96969c2974432392c12580640050a8be