АББ оголошує другий конкурс дослідницьких грантів для університетів з усього світу

2013-08-06 - Компанія продовжує втілювати програму фінансування майбутнього енергетики та автоматизації

Група АББ, лідер в технологіях для енергетики та автоматизації, запрошує академічні та науково-дослідні інституції з усього світу подавати дослідницькі пропозиції на отримання грантів для підтримки перспективних проектів, які поєднують наукові дослідження з можливостями промислового застосування в галузі електроенергетики та автоматизації.

АББ вже співпрацює з цілою низкою академічних дослідницьких груп в різних країнах. Програма дослідницьких грантів АББ спрямована на збільшення і доповнення кола університетів-партнерів групи, в 2013 році проходить другий її етап. В рамках першого етапу Програми, який відбувався восени 2012 року було надіслано понад 500 заявок від університетів з 46 країн світу. Гранти від АББ отримали 40 дослідницьких проектів.

«В рамках програми співпраці з університетами, АББ демонструє свою прихильність підходу «відкритих інновацій». Завдяки партнерству дослідників із корпоративних дослідницьких центрів АББ з кращими аспірантами і професорами з усього світу, компанія планує забезпечувати співпрацю задля функціонування справжньої екосистеми впровадження інновацій», – говорить Клас Рітофт, виконуючий обов’язки технічного директора групи АББ.

Процес подачі заявок розпочнеться 2 вересня 2013 року і завершиться 30 вересня 2013 року. Фінансування переможцям програми буде надане одним траншем строком на рік, але програма передбачає можливість подальшого фінансування перспективних проектів впродовж кількох років. Обсяг грантів, як правило, коливається від $50 000 до $80 000 на рік, а керівник дослідницької групи або головний заявник повинен займати посаду професора університету, університетського підрозділу, або науково-дослідного інституту.

Успішних заявників будуть повідомляти про присудження грантів починаючи з 31 жовтня 2013 року. Фінансування проектів розпочнеться після 1 січня 2014.

Зверніть увагу! Заявки на отримання дослідницьких грантів мають бути подані англійською мовою та завантажені онлайн на спеціальній сторінці Програми дослідницьких грантів, доступ до котрої буде відкрито з 2 вересня. Пріоритетні теми дослідницьких пропозицій, вимоги до змісту аплікацій, адресу сторінки завантажень заявок та іншу важливу інформацію можна знайти в умовах Програми в розділі "Посилання" справа на цій сторінці. У разі виникнення питань щодо оформлення заявок, відповідей на які немає в описі умов програми, радимо орієнтуватися на рекомендації та зразки заповнення заявок на дослідницькі гранти, котрі надають провідні університети США та ЄС.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до глобального оргкомітету Програми дослідницьких грантів АББ або у відділ маркетингових комунікацій АББ в Україні за e-mail адресами справа.

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Роздрукувати
   • E-mail

  Зв'яжіться з нами

  seitp202 b9f3a8cc6474e1cec1257bbe004e9058